Kurumsal

Hakkımızda

“Astrol Madeni Yağları, ülkemizin önde gelen madeni yağ üreticilerinin bir araya gelerek 2020 de son teknoloji ile kurdukları tesislerde üretimi yapılmaktadır.”

Astrol Petrokimya

Ülkemizde önde gelen madeni yağ üreticilerinin bir araya gelerek 2020 yılında son teknoloji ile kurdukları tesislerle üretime başlanmıştır. Firma ortaklarının 15 yıllık tecrübesi ve birikimlerini sektöre aktarma fikri ile firmamız kurulmuştur.

Firmamız geçmiş AR-GE çalışmalarını bir araya getirerek yeniliklerin öncüsü konumuna gelmiştir.

Kazanmış olduğu tecrübe sayesinde günün ihtiyaçlarını sektörde bulunan çözüm ortaklarına kaliteyi, güveni ve kolay ulaşılabilirliği sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet anlayışımız ve üstün nitelikli ürünlerle tüketicilerin madeni yağ ihtiyacını karşılamaktadır. Yurt içi pazarında ülkemizin batısından doğusuna, kuzeyinden güneyine üretmekte olduğu 110 çeşit ürünün satışını yapmaktadır.

Firmamız geçmişten gelen birikimlerini güleryüzlü çözüm odaklı personeli ile birleştirerek sahada İiderliğini sürdürmektedir.

Firmamız Türkiye'de birçok yerli üreticiye hammadde ve hazır ürün ikmali yapmaktadır. Müşterilerine Uyguladığı özel eğitim programları ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile doğru ürünün, doğru yerde ve en ekonomik şekilde ihtiyaca yönelik kullanılmasıkonusunda kullanıcılar ile sinerji yaratarak katma değer sağlayarak hizmet verdiği sektörlerde müşterilerine gerçek çözümler sunmaktadır.